Jste na správném místě.

O konceptu

Na správném místě. Jedinečnost a neotřelost.

Představujeme vám koncept IN LOCO Budweiser Budvar Restaurant

Každé místo je něčím jedinečné: třeba tím, že jsme se zde narodili, chodili do školy, do práce… je jedinečné tím, že zde máme své přátele. Je jedinečné tím, že zde potkáváme jedinečné lidi a oni zase potkávají nás, protože i my jsme jedineční. Jedinečná je i krajina i to, co jsme zde společně vytvořili.

Někteří jedineční lidé a některé jedinečné věci se svojí jedinečností dotkli hvězd a vyzdvihli jedinečnost místa, se kterým jsou nerozlučně spjati. Mohli bychom jmenovat desítky jmen známých osobností spjatých s konkrétním městem či místem, desítky výtvorů lidského ducha, které prostě nemohly vzniknout nikde jinde. Tvůrčí kvas vzniká pouze na tom správném místě – IN LOCO.

IN LOCO – na správném místě – se nalézáte i vy. Značka Budweiser Budvar, která vám tento jedinečný gastronomický koncept přináší, je rovněž jedinečná a svojí jedinečností dobyla svět. Pivo Budweiser Budvar je předurčeno pro jedinečné lidi, kteří dokážou ocenit jeho originální vlastnosti.

Kde nás najdete

IN LOCO Budweiser Budvar Restaurant

České Budějovice

Clarion Congress Hotel České Budějovice
Pražská 14
370 04 České Budějovice

IN LOCO Budweiser Budvar Restaurant

Praha, Florenc

Sokolovská 32
Praha 8 - Karlín

Interiér

Vzhled restaurací IN LOCO v sobě spojuje výjimečnost místa a místních osobností. Ústřední dominantou prostoru je barový pult s kruhovým průnikem, který prochází přes zábaří do prostoru s pivními tanky. Srdcem baru je prosvícený prostor s výčepem. Bar je tvořen z tradičních materiálů v kombinaci s jejich netradičním zpracováním. Silným výrazovým prvkem v prostoru lokálu je užití strukturovaných paravánů, které dělí prostor na diskrétnější místa. Některá místa k sezení jsou doplněna o červená svítidla odkazující na tradici českých sklářů. Grafické motivy umístěné do kruhových rámů na stěnách zobrazují motivy z historie a současnosti pivovaru Budějovický Budvar a dále pak objekty a místa, která jsou nedílnou součástí lokality (města), ve které se restaurace IN LOCO nachází.

Provedení a celkový vzhled je moderní, využívající kvalitních materiálů a nejnovějších technologií. Výsledkem je liniově jednoduchý, čistý a moderní prostor restaurace.

Kdo nás stvořil

Budějovický Budvar přináší na trh nový moderní koncept originálních restaurací IN LOCO. Koncept vychází z myšlenky setkání „velkého“ světa (a lidí světa znalých) se světem tvrdohlavé a poněkud svérázné jihočeské nátury a kultury. Pojítkem mezi oběma světy je značka Budweiser Budvar, která oba tyto světy zná a v obou se dokázala prosadit. Proto je může organicky spojit a dokázat, že dva světy od sebe nemají tak daleko, jak se na první pohled zdá.

Restaurace IN LOCO s ryze českou pivní značkou Budweiser Budvar nabízí svým hostům jedinečný zážitek. Hosté zde najdou výborně ošetřené čepované pivo, jedinečnou českou gastronomii v moderním pojetí, profesionální a nadčasové prostředí moderní restaurace. Tedy ideální kombinaci služeb pro příjemně strávené chvíle s přáteli při jakékoliv příležitosti. Můžete zajít obligátně „na jedno“, či příjemně poobědvat nebo povečeřet, s přáteli sledovat sportovní přenosy nebo uspořádat rodinné oslavy – a vždy budete na správném místě – IN LOCO.

Dokonalým servisem chceme hostovi dát jasně najevo, že přišel na SPRÁVNÉ MÍSTO.

nahoru